Erol Yıldırım, sektördeki yenilikleri de yakından takip ediyor.

Erol Yıldırım Luxury Events

Erol Yıldırım; Çok sayıda ünlü ismin organizasyonlarına imzasını attı.

Erol Yıdırım Luxury Events

2006 yılında kendi işini kurma planları yaparken bir aile dostunun kına gecesindeki organizasyon aksaklıkları fark ederek, kına gecelerine özel organizasyonlara ilişkin araştırmalar yapmaya başladı. Türkiye’de ilk ve Tek olarak, “Kına Organizasyon Erol Yıldırım” markası ile etkinlik sektörüne şubat 2007’de adım attı.

 

Erol Yıldırım; çok sayıda ünlü ismin organizasyonlarna imzasını attı?.

Bu isimler arasında; Mert Fırat & İdil Fırat, Neslişah Alkoçlar & Engin Altan Düzyatan, Zahide Yetiş, Yeliz Yeşilmen, İpek Tanrıyar, Oya Unustası, İpek Özkök ve Şafak Özbir gibi ünlüler yer aldı. Ünlüler için yaptığı organizasyonlar birçok habere konu oldu.

 

Erol Yıldırım, sektördeki yenilikleri de yakından takip ediyor.

Dünyanın dört bir yanındaki evlilik fuarlarına katılarak, dünyadaki trendleri Türkiye’ye getiriyor. Türkiye’nin ilk kına gecesi organizasyonu markasını sektöre kazandıran Yıldırım, Düğün, davet ve kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyon için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Bu çevrede global bir vizyon ile Kasım 2022 itibariyle “Erol Yıldırımm Luxury Events” markasını kuran ve kariyerinde zirveye ulaşan Erol Yıldırım, tecrübesi ve geniş networku ile sektöre katkı sunmaya devam ediyor.

 

Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci

 

.Associate

BİZİM TAKIM

Adres

Fikirtepe Mah. Mandıra Cad. A Blok No:29/55 İç Kapı No:98
Kadıköy , İstanbul

Yazılım - Verün Bilgisayar